תמיכה ואחוזי הצלחה

אבחון תזונתי ומטבולי חינם!

מלאו את הטופס ולחצו 'לקבלת התוצאות' להתחלת תהליך האבחון

הכשרה

צוות התמיכה שלנו מורכב מדיאטניות קליניות, נטורופתיות והרבליסטים קליניים. כל הדיאטניות בחברה בעלות רישיון מטעם משרד הבריאות וכולן השלימו סטאז' במיטב בתי החולים בישראל. כל הצוות מבוטח בביטוח אחריות מקצועית על ידי חברת הביטוח "מגדל". כחלק מחברה בינלאומית, הצוות המקצועי שלנו מספק שירותי תמיכה וליווי תזונתי בשפות שונות: אנגלית, ספרדית, צרפתית ועוד.

?למה דש אקספרס
?מה בתפריט

גם למחקרי דש אין 100% הצלחה, אך במהלך השנים ראינו כי המכנה המשותף ללקוחות שלא הצליחו בתהליך הוא חוסר ההיענות הטיפולית וחוסר עקביות ביצירת הקשר אל מול הדיאטנית האישית שלהם. מנגד, אחוזים גבוהים מהלקוחות שהגיעו ליעד מספרים כי המלווה האישית היוותה גורם משמעותי בהצלחתם והם מתקשים להאמין שהיו מצליחים להגיע להישגים מרשימים כל כך ללא ההתאמה האישית, האוזן הקשבת, המקצועיות ומילת העידוד שקיבלו באופן קבוע.

 

חשוב: הקפידו להתקשר למלווה האישית לפחות פעם אחת בשבוע.

תמיכה וליווי אישיים עד
למטרה

*התוצאות משתנות מאדם לאדם ?אז איך מתחילים

קצב הירידה המומלץ במשקל

כחברה המחויבת לבריאות והצלחת לקוחותיה על ידי יצירת מציאות אכילה אישית לכל לקוח, המבוססת על עקרונות דיאטת דש ואורח חיים המושתת על מחקר "דש פרימייר", אנו ממליצים על ירידה של לא יותר מקילו אחד בשבוע או אחוז אחד ממשקל הגוף. ייתכן שתרדו בקצב מהיר יותר במשקל בשבועיים-שלושה הראשונים, זו ירידה נורמלית בתחילת התהליך אך תבוקר מקרוב על ידי המלווה האישית שלכם.

DASH EXPRESS

בחירה נבונה
לחיים טובים
יש לכם שאלות?

יש לכם שאלות?

קבלו תשובות עכשיו

נסו את הדש-בוט

b1
אני לא ישן ותמיד מוכן לעזור
b2
דברו איתנו
b4
צ'אט
b44
שלחו הודעה ונחזור אליכם

צרו קשר

מלאו אי מייל למשלוח טיפים ומתכונים חינם