מילה מרות

24.5 הקילוגרמים שהצלחתי להוריד ממשקלי שינו את חיי במישורים כה רבים והביאו אותי לפנות ללימודי התזונה, הנטורופתיה ומדעי הסיעוד, ולעזור גם לאחרים מתוך נסיון אישי ומקצועי.

כילדה בת 8 הצטרפתי ל"מעגל הדיאטות" ואני מזדהה ומכירה לעומק את כל הקשיים הטמונים בתהליך הירידה במשקל כתלמידה בבית הספר, בטיולים, בתקופות מבחנים לחוצות, בימי הולדת, ביציאות עם החברים ובפאבים ,כחיילת, כסטודנטית, כאמא לילדים קטנים וכמי שעובדת במשרה מלאה, בשטח ובמשרד וסתם ביום שהדברים פשוט לא מסתדרים כמו שאנחנו רוצים.

מה בתפריט?

בכל פעם שאני שומעת משפטים כמו "אין לי זמן לדאוג לעצמי", "נכשלתי כבר בכל הדיאטות הקיימות", "נמאס לי להיות רעבה", "כשהילדים יגדלו אולי אצליח לרדת במשקל", משפטים הגורמים לנו להציב את עצמינו, את הבריאות ואת הבטחון העצמי שלנו בתחתית סדר העדיפויות, אני רק מתמלאת במוטיבציה לעזור למי שבצד השני להבין שהדרך ליעד צריכה להיות הרבה יותר פשוטה ומתאימה לאורח החיים האישי שלו/ה.

המודעות לקשיי ההרזייה העולים בכל שלב בחיינו היא כבר חצי מהפתרון ומאפשרת לנו למצוא את הפתרונות האישיים עבור כל אחד ואחת מכם להגיע אל היעד האישי שלו/ה.

איך מתבצעת ההתאמה
האישית?

במסגרת דיאטת דש ועל פי עקרונות המחקרים הקליניים, מותאמת לכם באופן אישי דיאטנית/ תומכת המלווה אתכם במעקב צמוד ובשעות הנוחות לכם (מבלי צורך להתארגן ולצאת מהבית לפקקים) ותמצא יחד איתכם את הדרך שהכי תתאים לכם ולסגנון החיים שלכם לרדת במשקל ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם.
תמיכה אישית ואחוזי הצלחה
בשיחת ההיכרות הראשונה ננסה להכיר אתכם
בצורה הייסודית ביותר מבחינה מקצועית
ורגשית:
  • נעבור על סדר היום האישי שלכם: האם אתם עובדים? סטודנטים? פנסיונרים? בחופשת לידה? עצמאיים? עובדים בשטח או במשרד? הדיאטה זהה – אך היישום משתנה על פי סגנון החיים שלנו.
  • נברר מהי ההסטוריה הרפואית והמצב הרפואי העדכני (על מנת לוודא שאין בעיה רפואית שיכולה להשפיע על הירידה במשקל).
  • האם יש מזונות שאתם לא מוכנים לוותר עליהם? האם אתם מעדיפים אוכל מבושל או כריכים? האם אתם אוכלים לרוב במסעדות? מהו האוכל שאתם לא מסוגלים לאכול? מה אתם אוכלים כשאתם בלחץ, עייפים או כועסים? האם אתם אוכלים מעט מדי במהלך היום? ומהו הקושי העיקרי עבורכם בירידה במשקל?

לאחר שיחת ההיכרות תיבנה
עבורכם תוכנית אישית עם
המלצות תזונתיות שיתאימו אך
ורק עבורכם ויתאימו את עקרונות
מחקרי דש לסגנון החיים שלכם.

תמיכה אישית ואחוזי הצלחה
משבוע לשבוע נציב יעדים קטנים וריאלים ובכל יציאה משיגרה הדיאטנית תהיה שם בשבילכם ותענה על כל השאלות החשובות לכם:
  • כיצד מתמודדים עם הנופש או הסופ"ש במלון?
  • מה עושים עם פגישות עסקיות חוזרות במסעדות?
  • מה עושים בסופי שבוע?
  • איך מתמודדים ביום-הולדת או אירועים משפחתיים?
  • כיצד נפרדים מייסורי המצפון?

המטרה היא לעשות בחירות נכונות בתוך כל
סיטואציה ולא להימנע ממנה.

גם אם לא עמדנו בתוכניות
ושברנו את הדיאטה

אנחנו לא שוברים את הכלים, אלא מתקנים את מה שצריך, סולחים לעצמינו, מכבדים את הגוף שלנו וממשיכים משם עם חיוך על הפנים בצורה מאוזנת ושפוייה.
אתם תרגישו שבעים ורגועים במהלך היום, תרכשו הרגלים שיתאימו עבורכם גם בעוד 10 שנים קדימה ותצאו ממעגל הדיאטות אחת ולתמיד. כי ההרגלים יהיו שלכם ולא של אף אחד אחר. וכל זאת כשאתם מלווים בשותפה לדרך ולתהליך השינוי שישפיע לטובה לא רק עליכם, אלא על כל הסובבים אתכם.

רות עידו

מנהלת מחלקת ייעוץ דיאטני ומנחת קהילת ההרזיה הסגורה בפייסבוק

יש לכם שאלות?

קבלו תשובות עכשיו

נסו את ה"דש-בוט" שלנו

Powered by Watson
b1
אני לא ישן ותמיד מוכן לעזור
b2
דברו איתנו
b4
צ'אט
b44
קבעו זמן שנוכל לחזור אליכם

צרו קשר

מלאו אי מייל למשלוח טיפים ומתכונים חינם